Píseň krve jsem chtěla nutně už před jejím vydáním. Když jsem si
ji šla po Vánocích koupit do Dobrovského, kde tenkrát měli 30% slevu, Píseň
krve neměli (byla jsem fakt mega naštvaná!), takže jsem se k ní dostala až teď.
A rozhodně čekání stálo za to.